Grupa kapitałowa

Grupa kapitałowa obejmuje:

Bowim S.A. – spółka dominująca

Spółki zależne:
Bowim Podkarpacie Sp. z o.o.
Betstal Sp. z o.o.
Passat-Stal S.A.

Bowim S.A. z siedzibą w Sosnowcu

Podstawową działalnością Bowim S.A. jest handel wyrobami hutniczymi. Bowim S.A. Oferuje szeroki asortyment wyrobów ze stali węglowej. W ofercie firmy znajdują się produkty polskich producentów stali jak i produkty z importu.

Bowim-Podkarpacie Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie

Podstawową działalnością Bowim-Podkarpacie Sp. z o.o. jest sprzedaż wyrobów hutniczych na lokalnym rynku podkarpackim. Bowim-Podkarpacie Sp. z o.o. oferuje w szerokim zakresie stale węglowe niestopowe i niskostopowe producentów krajowych i zagranicznych, w tym w szczególności blach, prętów, w tym zbrojeniowych, kształtowników, rur oraz profili.

Betstal Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach

Działalność produkcyjna Betstal Sp. z o.o. wykonywana jest wyłącznie na potrzeby Emitenta. Podstawowa działalność Betstal Sp. z o.o. koncentruje się na prefabrykacji zbrojenia. Zbrojarnia Betstal Sp. z o.o. posiada możliwości produkcji elementów wszystkich kształtów w zakresie średnic prętów od 6mm do 40mm. Zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny do produkcji zbrojeń: linię do cięcia prętów, automaty do produkcji strzemion, giętarki. Posiada również dwie maszyny do produkcji koszy pali. Moce produkcyjne, w zależności od ilości średnic przetworzonych prętów, wynoszą ok 3.500 ton na miesiąc.

Passat-Stal S.A. z siedzibą w Białej k/Płocka

Passat-Stal S.A. funkcjonuje na rynku od 2000 r. konsekwentnie rozwijając profesjonalny park maszynowy oraz zwiększając zakres asortymentu i oferowanych usług. Spółka dostarcza odbiorcom blachę w kręgach, arkuszach, taśmach i profile stalowe. Passat-Stal S.A. świadczy również usługi cięcia poprzecznego, wzdłużnego, przetwarzania stali oraz usługi profilowania. Passat – Stal S.A. jest obecnie stalowym centrum serwisowym oferującym produkty w znacznej mierze przetworzone.

 

BOWIM - PODKARPACIE SP. Z O.O.

ul. Inwestycyjna 6

35-213 Rzeszów

tel./fax 17 852 73 88

e-mail: rzeszow@bowim.pl

BOWIM - PODKARPACIE SP. Z O.O. o/JASŁO

ul. Towarowa 27a

38-200 Jasło

tel. 13 446 85 24

tel./fax 13 446 85 12

e-mail: o_jaslo@bowim.pl

© 2018 Bowim Podkarpacie | Wszystkie prawa zastrzeżone Wyświetlenia: 11556

Projekt i realizacja: BigCom